Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

VI. SREČANJE OKTETOV IN MALIH VOKALNIH SKUPIN

V Jurovskem Dolu je v soboto, 17. junija 2017 potekalo že VI. srečanje oktetov in malih vokalnih skupin, ki ga v okviru Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol tradicionalno organizira Jurovski oktet.  
 
Koncert, z mednarodno udeležbo,  je potekal na odru ob cerkvi na osrednjem trgu, ki je v letu 2016, skupaj s Hajnčevo potjo, prejel nagrado Turistične zveze Slovenije za 2. mesto v kategoriji najlepše urejenih trških jeder.
 
Čudovit glasbeni večer so na nam ob Jurovskem oktetu, pričarali še  naši glasbeni gostje: Ženska vokalna skupina Amista iz Voličine, Vokalna skupina Pavlove hiše iz Laafelda, Avstrija, Ženska vokalna Sveti Marko iz Selnice, Hrvaška, Vokalna skupina Alojz Colnarič iz Starš, MPZ KUD Oton Župančič Sora Medvode, Podpeški oktet KUD Podpeč iz Preserja, Oktet zven iz Ljubljane - Črnuče, Učiteljski oktet Pa kolk kr tolk iz Logatca, Oktet Valvasor iz Šmartnega pri Litiji.
 
Gostujoče pevce in številne obiskovalce je pozdravil tudi župan Občine Sveti Jurij v Slovenskih goricah in vsem zaželel dobrodošlico v našem Jurovskem Dolu.  
 
Vse gostujoče skupine so bile navdušene nad urejenostjo našega Jurovskega Dola, akustičnostjo prireditvenega prostora in organizacijo prireditve.
 
 
Miroslav Breznik,
predsednik društva
 
 
Exp-3k-7108Exp-6957Exp-6990-2Exp-6991Exp-6998Exp-7018Exp-7051IMG 6594IMG 6951IMG 6960IMG 6979IMG 7074IMG 7139IMG 7184IMG 7195IMG 7202IMG 7208IMG 7214

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih