Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

90 LET FRANCA KRAJNCA IZ ZG. PARTINJA

V nedeljo, 01.10.2017 je svoj 90. rojstni dan praznoval Krajnc Franc iz Zg. Partinja. V Zg. Partinju živi že od 1957. leta, ko sta z ženo Ido kupila posestvo. V zakonu so se rodili trije otroci: Branko, Nada in Miranda. Otroci so si ustvarili svoje družine, a še zmeraj najdejo čas za vsakodnevni obisk očeta. Franc je delal v raznih podjetjih, nazadnje v mariborskem Vinagu, potem se je upokojil.
 
Na dan okroglega jubileja je bila v Zg. Partinju zbrana cela družina, vključno z vnuki in pravnuki. Franca pa je ob častitljivem rojstnem dnevu obiskal tudi župan Peter Škrlec in mu ob izročitvi simboličnega darila, zaželel še veliko zdravih in zadovoljnih let. 
 
Za objavo
 

Vreme

Lokalnevolitve2018

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih