Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

TRADICIONALNO SREČANJE GASILCI - LOVCI V JUROVSKEM DOLU

V okviru “Jurjevih dnevov” smo se tradicionalno srečali gasilci PGD Sv. Jurij v Slov. goricah in lovci LD Sv. Jurij. Pomerili smo se v sedmih različnih disciplinah, kjer smo preizkusili medsebojno tekmovalnost. Pričeli smo z lovsko disciplino in sicer s streljanjem s puško. Nadaljevali smo z gasilsko disciplino zbijanje tarče z vedrovko. Pomerili smo se še v šahu, kartah, ročnem nogometu, pikadu in vleki vrvi. Dejanski rezultat je bil obrobnega pomena, uspešnejši pa so bili gasilci, ki so zmagali z rezultatom 5:2. Srečanje smo zaključili s pogostitvijo, ki jo je organiziralo PGD Sv. Jurij v Slov. goricah.
 
srecanje gasilci lovci

thumb Telovadnica na prostem2

plakatA3 Ozivitev trskega jedra ESRR

Vreme

Lokalnevolitve2018

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih