OBVESTILO O NEUSPELI JAVNI OBJAVI PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Obveščamo vas,  da je bila javna objava za zasedbo prostega delovnega mesta višji svetovalec za splošne in pravne zadeve, družbene dejavnosti in turizem, in sicer za določen čas nadomeščanja javne uslužbenke na porodniškem dopustu oz. dopustu za nego in varstvo otroka v Občinski upravi Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, ki je bila 09.03.2018 objavljena na spletni strani Občine Sv. Jurij v Slov. goricah in na Zavodu RS za zaposlovanje, neuspešno zaključena.

Kandidati imajo pravico do vpogleda v vsa gradiva postopka javne objave.

Kandidati lahko zaprosilo za vpogled v podatke postopka pošljejo na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Jurovski Dol, 21.05.2018
Zadeva: 110-6/2018-33