Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

MLADINSKA FS JUROVČAN JE GOSTOVALA V SOSEDNJI HRVAŠKI

Mladinska folklorna skupina Jurovčan, Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol,  je 24. junija 2018 nastopila na mednarodnem folklornem festivalu v Goričanu, na Hrvaškem, ki  tradicionalno poteka v okviru prireditev ob občinskem prazniku. To je bil njihov prvi nastop izven Slovenije. Predstavili so se z odrsko postavitvijo »Na dekliščini«. Skupino vodi mentorica Nevenka Gungl, ki se je tokrat morala predstaviti tudi v vlogi plesalke. S svojo mladostjo, igrivostjo, urejenostjo  in odlično izvedenim programom, so navdušili številne obiskovalce in druge nastopajoče folklorne skupine.   Stkana so bila  nova folklorna prijateljstva, na osnovi katerih bodo sledili izmenjujoči nastopi folklornih skupin.
 
Zapisal: Miroslav Breznik, organizacijski vodja folklorne skupine in  predsednik društva
 
1 235DSC 0217DSC 0224DSC 0226DSC 0246DSC 0253

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih