Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

REKONSTRUKCIJA OBČINSKIH CEST III. FAZA

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je dne 02.07.2018 podpisala pogodbo z gradbenim podjetjem ASFALTI PTUJ d.o.o., ki je bilo izbrano kot najugodnejši ponudnik na javnem razpisu, za rekonstrukcijo občinskih cest III. faza.

DSCN7957


Trenutno potekajo dela na lokalni cesti LC 203 -121 Malna – Plodršnica, kjer je nekoliko moten tudi lokalni promet, zato naprošamo udeležence za strpnost in potrpežljivost. Dela bodo končana predvidoma do konca oktobra.

DSCN8138DSCN8140DSCN8156

 

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih