OBVESTILO O POPOLNI ZAPORI DRŽAVNE CESTE R3 – 749 NA ODSEKU 8616 VOSEK – JUROVSKI DOL

Udeležence v cestnem prometu obveščamo o dnevnih popolnih zaporah zaradi asfaltiranja med 22.11. in 24.11.2018, ki bodo trajale dnevno med 7.00 in predvidoma 17.30 uro. Prehod preko gradbišča v tem času ne bo možen.

Asfaltiranje je planirano, da bo potekalo v treh fazah, s pričetkom v bližini Mini tehna do Jakobskega križišča in naprej, naslednja faza do križišča za Vukovje in Pernico ter v zadnji fazi v klanec do meje Občina Pesnica – Občina Sv. Jurij v Slov. goricah.

Obvoz bo prvi dan potekal čez Vukovje v smeri proti AC, preostala dneva pa bo obvoz možen tudi v smeri Voska (razen v konkretnem času asfaltiranja čez križišča).

V prilogi je priložena je informativna shema in predviden potek asfaltiranja.

Prosimo za razumevanje.

Nina Manfreda