Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

VABILO KONJENIKOM IN LASTNIKOM KONJ

Spoštovani konjeniki in lastniki konj!
 
Na god Sv. Jurija, ki ga v naši občini obeležujemo na Jurjevo nedeljo, poteka v številnih krajih blagoslov konj in konjenikov. Tudi v našem kraju je blagoslov konj že tradicija, ki jo želimo ohraniti tudi v prihodnje.
 
Zato bo Občina Sv. Jurij v Slov. goricah v sodelovanju s konjeniki Konjeniškega društva Podivjani žrebci organizirala blagoslov konj na Jurjevo nedeljo, 28. aprila 2019, po slavnostni drugi maši na zato predvidenem prireditvenem prostoru v središču Jurovskega Dola.
 
Začetek zbiranja konjenikov bo ob 10.00 uri pri novem pokopališču v Jurovskem Dolu, od koder bo po končani slavnostni maši krenila organizirana povorka konj do mesta prireditve, kjer bo sledil blagoslov konj in konjenikov.
 
Konjenike, ki se bodo prireditve udeležili prosimo, da svojo udeležbo potrdijo na priloženem prijavnem obrazcu najkasneje do četrtka, 25.04.2019 na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..
 
Na dan prireditve bo popolna zapora regionalne ceste R3 št. 749: odsek 4109 Jurovski Dol – Lenart – v naselju Jurovski Dol od 9.00 do 14.00 ure. Avtomobilom s konjskimi prikolicami in konjskim vpregam priporočamo obvoz po označenih poteh.
 
Zborno mesto:
- iz smeri Lenart
- iz smeri Jakob
- iz smeri Partinje
- iz smeri Velka, Sveta Ana
 
Za dodatne informacije kontaktirajte: 031 847 757 (Benjamin Črnčec).
 
Prijazno vabljeni!
 
                                                              Občina Sv. Jurij v Slov. goricah,          
                                                                        Peter Škrlec, župan
                                                                                     in
                                                         Konjeniško društvo Podivjani žrebci
 
30073372 1736172059773482 8508222880368075550 o
 
 
JAKOBLENARTPARTINJEVELKA ANAZBORNO MESTO

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih