97 LET PAVLINE KUKOVEC IN AVGUSTE KRIVEC TER 96 LET MARIJE RAJŠP

V poletnih mesecih so praznovale najstarejše občanke Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, Pavlina Kukovec, Avgusta Krivec in Marija Rajšp.

Konec junija, natančneje v soboto, 29.6.2019, je častitljiv 97 let praznovala najstarejša občanka, Kukovec Pavlina iz Zg. Partinja.

Kukovec PavlinaKukovec Pavlina1

V torek, 27.8.2019, je minilo 97 let od rojstva Krivec Avguste iz Sp. Gasteraja.

12

Sredi septembra, natančneje v soboto, 14.9.2019, pa je 96 let praznovala Marija Rajšp iz Zg. Partinja.

Marija RajšpMarija Rajšp1

Vsem trem je skupna skrb za družino, tudi trdo delo jim ni tuje. Kljub temu so pri teh letih še vedno dobre volje, vitalne in nasmejane, prav tako jim zdravje dobro služi. Jesen življenja preživljajo na svojih kmetijah oz. domačijah, dneve pa jim lepšajo otroci, vnuki in pravnuki.

Ob tej priložnosti je vse tri obiskal tudi župan Peter Škrlec in jim ob častitljivem jubileju čestital in zaželel še več zdravih in srečnih let.

thumb Telovadnica na prostem2

esrr