Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

ŽALNA SEJA OBČINSKEGA SVETA

V soboto, 02.11.2019 je v spomin na preminulo članico Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, Jožefo Kurnik potekala žalna seja Občinskega sveta.

Žalne seje so se poleg članov in članice Občinskega sveta, udeležili tudi predsednica Občinske volilne komisije, Simona Bauman, predsednica Nadzornega odbora, Jelica Sagadin in nekateri drugi člani odborov in komisij Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.

Župan Peter Škrlec je v nagovoru povedal, da se je Jožefa Kurnik, potem ko je predala predsedniško mesto v Društvu kmečkih gospodinj Sv. Jurij v Slov. goricah, ki ga je zasedala kar 20 let, posvetila tudi delu v lokalni skupnosti. Najprej je delovala kot članica Odbora za družbene dejavnosti, kasneje pa se je v letu 2014 odločila kandidirati na lokalnih volitvah. Njena kandidatura v naseljih Varda in Partinje je bila uspešna, saj je bila 05.10.2014 izvoljena na lokalnih volitvah v Občinski svet. Mandat v občinskem svetu pa so ji ljudje zaupali tudi na zadnjih lokalnih volitvah v lanskem letu. Občina Sv. Jurij v Slov. goricah ji je v letu 2012 za njeno dolgoletno delo, ki je pripomoglo k ugledu in razvoju občine, podelila občinsko priznanje – Jurijev srebrnik. 

Prisotni so se pokojni poklonili z minuto molka in se vpisali v žalno knjigo.

DSCN9161DSCN9165DSCN9179DSCN9181DSCN9185

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih