ODPOVED URADNIH UR ZA SPREJEM STRANK

Obveščamo vas, da zaradi preventivnih ukrepov v zvezi s povečano stopnjo tveganja prenosa koronavirusa, od danes, 16.03.2020, do nadaljnjega na Občini Sv. Jurij v Slov. goricah ne bo uradnih ur za sprejem strank. Stranke naprošamo, da vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona: 02 729 52 50, elektronske pošte: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali navadne pošte.

Ukrep velja do preklica. Spremljajte naše objave na spletni strani Občine Sv. Jurij v Slov. goricah in na družbenih omrežjih, kjer vas bomo obveščali o spremembah.

Hkrati vas pozivamo, da ravnajte odgovorno do sebe in drugih. Upoštevajte navodila in priporočila Nacionalnega inštituta za javno zdravje in Ministrstva za zdravje RS.

Odredba o ukinitvi uradnih ur

thumb Telovadnica na prostem2

esrr