POSODOBLJEN SEZNAM LOKALNIH PONUDNIKOV PREHRANE V PODRAVJU

Mariborska razvojna agencija je skupaj z KGZS Zavodom Maribor, KGZS Zavodom Ptuj, ZRS Bistra Ptuj, Fakulteto za kmetijstvo in biosistemske vede, RIC Slovenska Bistrica in drugimi organizacijami zbrala aktualno ponudbo hrane lokalnih ponudnikov v Podravju.

Vsi partnerji, ki sodelujejo pri zbiranju podatkov lokalnih ponudnikov hrane so veseli odličnega odziva pri ponudnikih in pri potrošnikih. Pester seznam 135 ponudnikov iz Podravja in 7 ponudnikov izven Podravja omogoča bogato izbiro lokalne ponudbe hrane: mleko in mlečni izdelki, kruh, žita in testenine, jajca, meso in mesni izdelki, zelenjava, sadje, med in izdelki iz medu, olja in kisi, čaji, tinkture, marmelade, sokovi in druga ponudba.

Vse zainteresirane ponudnike vabijo, da se prijavijo na njihov seznam in omogočijo potrošnikom še večji izbor hrane.

Povezava do seznama:

thumb Telovadnica na prostem2