REKONSTRUKCIJA OBČINSKIH CEST 4. FAZA

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je 6.7.2020 podpisala Gradbeno pogodbo s podjetjem KOKOL IN KOKOL d.o.o. iz Miklavža o rekonstrukciji štirih lokalnih občinskih cest v skupni dolžini 3,17 km. Podjetje Kokol in Kokol d.o.o. je bilo izbrano izmed štirih ponudnikov na javnem razpisu kot najugodnejši ponudnik. Skupna vrednost vseh pogodbenih del znaša 428.267,92 EUR z DDV. Sredstva za izvedbo pogodbenih del so delno zagotovljena iz proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2020 (MUV, št. 27/2019) na proračunski postavki 411351, delno bodo zagotovljena z rebalansom proračuna Občine, nepovratnih sredstev MGRT-a in s pomočjo posojila MGRT-a. Rekonstrukcija občinskih cest 4. faza je dvoletni projekt, ki mora biti končan do 30.9.2021.

DSCN9652DSCN9662DSCN9664DSCN9669

thumb Telovadnica na prostem2