Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

REKONSTRUKCIJA OBČINSKIH CEST 4. FAZA

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je 6.7.2020 podpisala Gradbeno pogodbo s podjetjem KOKOL IN KOKOL d.o.o. iz Miklavža o rekonstrukciji štirih lokalnih občinskih cest v skupni dolžini 3,17 km. Podjetje Kokol in Kokol d.o.o. je bilo izbrano izmed štirih ponudnikov na javnem razpisu kot najugodnejši ponudnik. Skupna vrednost vseh pogodbenih del znaša 428.267,92 EUR z DDV. Sredstva za izvedbo pogodbenih del so delno zagotovljena iz proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2020 (MUV, št. 27/2019) na proračunski postavki 411351, delno bodo zagotovljena z rebalansom proračuna Občine, nepovratnih sredstev MGRT-a in s pomočjo posojila MGRT-a. Rekonstrukcija občinskih cest 4. faza je dvoletni projekt, ki mora biti končan do 30.9.2021.
 
DSCN9652DSCN9662DSCN9664DSCN9669 

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih