MOBILNA APLIKACIJA #OSTANIZDRAV

Vlada RS je tako kot več evropskih držav vzpostavila aplikacijo za varovanje zdravja in življenja ljudi #OstaniZdrav, ki je za uporabnike prostovoljna in brezplačna, prav tako je prilagojena slovenskih standardom varovanja osebnih podatkov.

Pri obvladovanju koronavirusa smo lahko uspešni le skupaj, zato je pomembno, da si aplikacijo #OstaniZdrav naloži čim več uporabnikov in s tem, poleg upoštevanja navodil stroke, vsi skupaj pripomoremo tudi k ozaveščenosti in odgovorni zaščiti sebe in svojih bližnjih.

Zdravje je naše največje bogastvo, bodimo odgovorni in privoščimo ga sebi pa tudi drugim.

Aplikacija OstanizdravAplikacija OstanizdravAplikacija Ostanizdrav

thumb Telovadnica na prostem2