OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.

Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).

zelenijurij

Letošnje leto nas je prikrajšalo za številne dogodke, druženja in stiske rok…, tudi na lokalni ravni.
Zato vas z veseljem vabimo k ogledu Zelenega Jurija – promocijskega posnetka, ki vam bo našo pokrajino in tradicijo približal z nekoliko drugačne perspektive.
Zahvala gre vsem, ki ste pri nastajanju posnetka kakorkoli sodelovali, še posebej avtorju posnetka, Toniju Konradu, avtorju glasbe, Egonu Hermanu (MI2) in avtorju priredbe, Žanu Serčiču.

Obvestilo o preklicu Javnega poziva za izbor »Jurjevega vina«

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je preklicala Javni poziv za izbor »Jurjevega vina«, ki je bil objavljen 21.09.2020.

V želji po omejevanju širjenja koronavirusa Covid – 19 in v skladu z izdanimi ukrepi smo sprejeli odločitev, da izbora Jurjevega vina, ki je bil načrtovan v sredo, 14.10.2020, ne bomo opravili.

Za razumevanje se zahvaljujemo!

11148519 883437375051533 4388205111073610626 o

thumb Telovadnica na prostem2