Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

 • jurovski dol1
 • jurovski dol2
 • jurovski dol3
 • jurovski dol4
 • jurovski dol5
 • jurovski dol6
 • jurovski dol7
 • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

ZBIRANJE OBRAZCEV ZA OCENO ŠKODE PO POZEBI 2017 (21. in 22. april 2017)

Na podlagi prejetega Sklepa o ocenjevanju škode zaradi posledic pozebe v tekoči kmetijski proizvodnji med 21. in 22. aprilom 2017, št. 844-7/2017-62-DZGR, ki ga je izdalo  Ministrstvo za obrambo, Uprava RS za zaščito in reševanje, je Občina Sv. Jurij v Slov. goricah pričela z zbiranjem obrazcev za oceno škode.
 
Nosilci kmetijskih gospodarstev ste pred dnevi na vaše naslove prejeli izpolnjen obrazec 2 PT, katerega lahko dostavite najkasneje do srede, 23.08.2017 na sedež Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, Jurovski Dol 70/b, 2223 Jurovski Dol. 
 
 
Priznanih je le 17 vrst poškodovanih kultur, le te so:
 • slive in češplje,
 • jabolka 1. kakovosti,
 • hruške 1. kakovosti,
 • češnje,
 • višnje,
 • marelice,
 • breskve (namizne)
 • jagode,
 • kivi – aktinidija,
 • ribez (rdeči)
 • maline,
 • borovnice gojene,
 • orehi,
 • kutina,
 • lešnik v lupini,
 • grozdje rdeče za predelavo,
 • grozdje belo za predelavo.

Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. št. 02/729 52 50 vsak delovni dan v uradnem času občine ali pišete na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

 

 

Vreme

bannervolitveobcina2014

NVZCOS

brosura sv jurij
podravje
trstenjak banner
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih