Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

ZAKLJUČEK LETA 2012 ČLANIC DRUŠTVA KMEČKIH GOSPODINJ SV. JURIJ

V soboto, 29. 12. 2012 ob 19. uri, smo se članice skupaj z partnerji zbrale v Lovskem domu Sv. Jurij, da še zadnjič pokramljamo in se nasmejemo dogodivščinam celega leta. Skupaj je bilo 32 prisotnih, od tega 17 članic.

Že tradicionalno si večer popestrimo s kartanjem, letos pa tudi z glasbo in plesom. Seveda tudi dobra kapljica in kaj za pod zob ni manjkalo.  Večer je minil v prijetnem druženju, ki je trajalo do jutranjih ur.


Odbije polnoč in leto mine.
Podarja izkušnje, uspehe, spomine.
Odbije polnoč, poti so odprte
za upe in želje ter nove načrte.

Srečno novo leto!

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih