Društvo vinogradnikov Sveti Jurij

2223 JUROVSKI DOL

Predsednik: Ivan TOPLAK

OBČNI ZBOR DRUŠTVA VINOGRADNIKOV

16. 3. 2018 je potekal občni zbor Društva vinogradnikov, ki ga je vodil Franc Senekovič. Po poročilu predsednika je bilo leto 2017 za društvo zelo aktivno, saj so se člani udeleževali predavanj, ocenjevanj vin, tudi Festivala vin v samostanski kleti v Sv. Trojici. Bilo je tudi  veliko sodelovanj z občino Sv. Jurij v Slovenskih goricah, predvsem ob dogodkih, kot so Jurjevi dnevi in Božično – novoletni sejem ter pri postavitvi ograje in opore Roškarjevi trti. Omeniti pa velja tudi sodelovanje Društva na Šaljivih kmečkih igrah, kjer je ekipa Vinogradnikov dosegla 1. mesto!

Predsednik Društva, Ivan Toplak, je poudaril, da bodo v letu 2018 spet zelo aktivni in vabi vse zainteresirane, da se pridružite ekipi in postanete član Vinogradnikov.

Zapisala: Tjaša Toplak