Kulturno društvo Ivan Cankar

Kulturno društvo Ivan Cankar Jurovski Dol
Jurovski Dol 1, 2223 Jurovski Dol

ODRASLA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik, tel.: 041 414 402, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. , Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Cilka Neuvirt, tel.: 02 7205 040, 041 752 652
Strokovni vodja - mentor: Darinka Kramberger, tel.: 051 342 357, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

MLADINSKA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik
Strokovni vodja - mentor: Nevenka Gungl, tel.: 031 637 728, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Jurovski oktet

Organizacijski vodja: Franc Črnčec, tel.: 02 7205 041, 040 556 056, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Franc Divjak, tel.: 041 558 030

Likovna skupina

Organizacijski vodja: Stane Jankovič, tel.: 041 456 964, 041 492 183, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Dramska skupina

Po poteh sakralne in profane stavbne kulturne dediščine

Folklorna dejavnost v Jurovskem Dolu

VABILO K SODELOVANJU

Kulturno društvo Ivan Cankar vabi vse zainteresirane k sodelovanju na zabavni prireditvi "Pokaži svoj talent".

»POKAŽI SVOJ TALENT«

Vabilo k sodelovanju!

V soboto, 27. 10. 2012, ob 19.00 uri bomo v telovadnici v OŠ Jožeta Hudalesa v Jurovskem Dolu organizirali zabavno prireditev z naslovom »Pokaži svoj talent«.

Želimo, da se na prireditvi predstavite širši javnosti vsi tisti, ki živite, ste živeli ali delate na območju naše občine in se v svojem prostem času (ali profesionalno) ukvarjate s številnimi zanimivimi dejavnostmi. Vemo, da je v našem kraju veliko skritih ustvarjalcev, ki svoje dejavnosti predstavljate drugje, pri nas pa jih še ne poznamo. Še posebej veseli bomo vseh tistih, ki boste prvič stopili na oder. Starost udeležencev ni pomembna.

Na prireditvi boste imeli možnost, da predstavite svoje ustvarjanje na področju petja, plesa, igranja na inštrumente ali na področju drugega kulturnega ustvarjanja. Svoja dela lahko razstavite - predstavite likovniki, kiparji, rezbarji, pesniki, pisatelji in drugi ljubiteljski ali profesionalni kulturni ustvarjalci.

Vabimo vas, da s svojim sodelovanjem na prireditvi obogatite kulturni utrip našega kraja.

Prijave sprejema:
Kulturno društvo Ivan Cankar, Jurovski Dol 1, 2223 Jurovski Dol, elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Kontaktni osebi:
- Janja Roškarič, mobitel: 051/357-801 ali 7205-258 in
- Miroslav Breznik, mobitel: 041/414-402 ali 7205-206.

Vsi, ki se boste odločili za sodelovanje, vas pozivamo, da čimprej (najkasneje do 15. 10. 2012) to sporočite na zgoraj navedena naslova ali kontaktnim osebam, da vam bomo lahko posredovali podrobnejša navodila.

Prijazno vabljeni!

Predsednik društva