Kulturno društvo Ivan Cankar

Kulturno društvo Ivan Cankar Jurovski Dol
Jurovski Dol 1, 2223 Jurovski Dol

ODRASLA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik, tel.: 041 414 402, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. , Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Cilka Neuvirt, tel.: 02 7205 040, 041 752 652
Strokovni vodja - mentor: Darinka Kramberger, tel.: 051 342 357, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

MLADINSKA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik
Strokovni vodja - mentor: Nevenka Gungl, tel.: 031 637 728, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Jurovski oktet

Organizacijski vodja: Franc Črnčec, tel.: 02 7205 041, 040 556 056, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Franc Divjak, tel.: 041 558 030

Likovna skupina

Organizacijski vodja: Stane Jankovič, tel.: 041 456 964, 041 492 183, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Dramska skupina

Po poteh sakralne in profane stavbne kulturne dediščine

Folklorna dejavnost v Jurovskem Dolu

PRVA SAMOSTOJNA LIKOVNA RAZSTAVA ANDREJE ZRNEC

Po 5. srečanju oktetov in malih vokalnih skupin v soboto, 18. junija 2016,  s pričetkom ob 20.00 uri, bo v avli Fredija Neuvirta otvoritev I. samostojne razstave  Andreje Zrnec, članice likovne skupine Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol.

Andreja živi od rojstva v Jurovskem Dolu. Odraščala je v slikarski družini Tomažič, v kateri se ob njej z ljubiteljskim slikarstvom ukvarjata tudi  njen oče Andrej in sestra Liljana. Prve slike je ustvarila, ko je bila stara 15 let.

Slika na platno z akrilnimi barvami in izbira različne motive. V zadnjem letu slika tudi energijske slike.

Sodelovala je že na večih skupinskih razstavah v Jurovskem Dolu, Lenartu in Sv. Trojici.

Razstava bo na ogled v nedeljo, 19. junija od 08.00 do 12.00 ure, v petek, 24. junija od 10. do 13.00 ure (v času prireditve ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta)  in v drugih terminih v dogovoru z avtorico.

Vabljeni na ogled razstave!

Lokalnevolitve2018