Kulturno društvo Ivan Cankar

Kulturno društvo Ivan Cankar Jurovski Dol
Jurovski Dol 1, 2223 Jurovski Dol

ODRASLA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik, tel.: 041 414 402, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. , Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Cilka Neuvirt, tel.: 02 7205 040, 041 752 652
Strokovni vodja - mentor: Darinka Kramberger, tel.: 051 342 357, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

MLADINSKA FOLKLORNA SKUPINA JUROVČAN

Organizacijski vodja: Miroslav Breznik
Strokovni vodja - mentor: Nevenka Gungl, tel.: 031 637 728, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Jurovski oktet

Organizacijski vodja: Franc Črnčec, tel.: 02 7205 041, 040 556 056, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Strokovni vodja - mentor: Franc Divjak, tel.: 041 558 030

Likovna skupina

Organizacijski vodja: Stane Jankovič, tel.: 041 456 964, 041 492 183, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Dramska skupina

Po poteh sakralne in profane stavbne kulturne dediščine

Folklorna dejavnost v Jurovskem Dolu

ČETRTA EX TEMPORE - JURJEVANJE

Likovno ustvarjalno delavnico Ex tempore, na temo Jurjevanje, je bila letos organizirana že četrtič v okviru vsakoletnih Jurjevih dnevov, ki jih ob občinskem prazniku organizira Občina Sv. Jurij v Slovenskih goricah.

Tako se je  1. aprila zbralo in ustvarjalo, na trgu v Jurovskem Dolu 9 članic in članov likovne skupine Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol, ki jih je ob otvoritvi  pozdravil in nagovoril tudi župan g. Peter Škrlec.

Otvoritev razstave nastalih del bo letos izjemoma v okviru Jurjevega srečanja folklornih skupin, v kulturnem domu v Jurovskem Dolu v  soboto, 13. maja 2017 ob  18.30 uri. Razstava bo na ogled do konca junija.

Miroslav Breznik, predsednik društva

Lokalnevolitve2018