Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

LIKOVNA RAZSTAVA V AVLI FREDIJA NEUVIRTA

Ob otvoritvi prenovljenega kulturnega doma v Jurovskem Dolu, ki je potekala v sklopu koncerta ob 40 – letnici delovanja Folklorne skupine Jurovčan z naslovom »Včasih je luštno b'lo, zdaj pa je prav tako«, dne 26.10.2013, so člani likovne skupine Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol, pripravili razstavo svojih likovnih del  v Avli Fredija Neuvirta. Razstavo si je ogledalo zelo veliko število udeležencev otvoritve kulturnega doma.

Razstava bo odprta do konca januarja 2014, ogledati pa si jo je možno v času potekanja različnih prireditev v kraju in tudi v dogovoru s predstavniki kulturnega društva in občine.

 
Miroslav Breznik, predsednik društva.

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih