NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

PRVA SAMOSTOJNA LIKOVNA RAZSTAVA ANDREJE ZRNEC

Po 5. srečanju oktetov in malih vokalnih skupin v soboto, 18. junija 2016,  s pričetkom ob 20.00 uri, bo v avli Fredija Neuvirta otvoritev I. samostojne razstave  Andreje Zrnec, članice likovne skupine Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol.

Andreja živi od rojstva v Jurovskem Dolu. Odraščala je v slikarski družini Tomažič, v kateri se ob njej z ljubiteljskim slikarstvom ukvarjata tudi  njen oče Andrej in sestra Liljana. Prve slike je ustvarila, ko je bila stara 15 let.

Slika na platno z akrilnimi barvami in izbira različne motive. V zadnjem letu slika tudi energijske slike.

Sodelovala je že na večih skupinskih razstavah v Jurovskem Dolu, Lenartu in Sv. Trojici.

Razstava bo na ogled v nedeljo, 19. junija od 08.00 do 12.00 ure, v petek, 24. junija od 10. do 13.00 ure (v času prireditve ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta)  in v drugih terminih v dogovoru z avtorico.

Vabljeni na ogled razstave!

neimenovano