NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

ČETRTA EX TEMPORE - JURJEVANJE

Likovno ustvarjalno delavnico Ex tempore, na temo Jurjevanje, je bila letos organizirana že četrtič v okviru vsakoletnih Jurjevih dnevov, ki jih ob občinskem prazniku organizira Občina Sv. Jurij v Slovenskih goricah.

Tako se je  1. aprila zbralo in ustvarjalo, na trgu v Jurovskem Dolu 9 članic in članov likovne skupine Kulturnega društva Ivan Cankar Jurovski Dol, ki jih je ob otvoritvi  pozdravil in nagovoril tudi župan g. Peter Škrlec.

Otvoritev razstave nastalih del bo letos izjemoma v okviru Jurjevega srečanja folklornih skupin, v kulturnem domu v Jurovskem Dolu v  soboto, 13. maja 2017 ob  18.30 uri. Razstava bo na ogled do konca junija.

Miroslav Breznik, predsednik društva

neimenovano