NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

IZLET KRVODAJALCEV IN AKTIVISTOV KO RK SV. JURIJ

Krvodajalci in aktivisti KO RK Sv. Jurij smo se 24. maja 2014 udeležili izleta, na katerem smo si ogledali lepo urejeno avstrijsko mesto Bad Ischl, Mozartovo mesto St. Gilgen, ter se na koncu z ladjico popeljali po jezeru Wolfgangsee. Zato da je bil izlet še lepši je poskrbelo vreme in dobra volja udeležencev.

DSCN8575DSCN8576DSCN8607DSCN8657

neimenovano