NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

NOVI PRAPOR OBČINSKE ORGANIZACIJE RK SV. JURIJ V SLOV. GORICAH

Ker od ustanovitve občine mineva že več kot deset let, so se v KO RK Sv. Jurij v Slov. goricah odločili in sprejeli sklep, da prav letos, ko praznujejo 70 let RK v Jurovskem Dolu, za spremembo imena in se tako preimenovali iz krajevne organizacije v občinsko organizacijo RK Sv. Jurij.

Stari prapor, ki ga je organizacija imeli od leta 1997 so letos zamenjali z novim, na katerem je že napis občinska organizacija RK Sv. Jurij v Slovenskih goricah.

image1 2image7

neimenovano