Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

Krajevna organizacija Karitas Sv. Jurij

Naslov: Župnijski urad
            Jurovski Dol 5
            2223 JUROVSKI DOL

Predsednica: Tanja Škrlec

REALIZIRANE DEJAVNOSTI ŽUPNIJSKE KARITAS SV. JURIJ V LETU 2014 (do meseca oktobra)

1. OKTOBER

Razdeljevanje paketov iz rezervnih skladov Slovenije ljudem  potrebnim pomoči.

2. SEPTEMBER

Donacija 40 zvezkov preko Škofijske Karitas Maribor – oddanih v šolo za pomoč nekaterim osnovnošolcem.


3. JUNIJ

Štiričlanska družina, ki si sicer ne bi mogla privoščiti dopusta na morju, je bila v Portorožu. Donacijo je omogočila ŠK Maribor. 

Razdeljevanje paketov iz rezervnih skladov Slovenije ljudem  potrebnim pomoči.


4. MAJ

Sodelovanje pri kmečkih igrah, ki ga je organiziralo Društvo kmečkih žena in deklet Člani ŽK Sv. Jurij so se 4.5.2014 udeležili tekmovanja v družabnih igrah. Bilo je zanimivo in veselo - prijetna popestritev nedeljskega popoldneva.

Donacija za materinski dom.

Donacija za pomoč pri izvedbi  projekta  namenjenega invalidni osebi.

5. APRIL

Pogostitev ostarelih faranov po maši.

Na občinski proslavi je po predlogu ŽK prejela zlatnik ga. Fanedl Marija. Nagrado je prejela zaradi dolgoletnega uspešnega vodenja ŽK Sv. Jurij, dolgo je vodila tudi RK Sv. Jurij ter zaradi sodelovanja pri številnih aktivnosti v našem kraju.  

Izveden  SREČELOV Tudi letos smo organizirali že tradicionalni srečelov ob farnem žegnanju. Z nekaj truda naših pridnih in zavzetih članov se je nabralo kar veliko število dobitkov. Seveda gre zahvala vsem, ki ste nam pri izvedbi projekta pomagali z darovanjem. Tako bomo, oziroma smo tudi z vašo pomočjo pomagali potrebnim pomoči v naši občini. Zahvala pa tudi dekletom, ki so uspešno prodale vse srečke.      

 

                                                                                         Zapisala: Tanja Škrlec

 

123456789

 

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih