Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

jurjevidneviprva

panorama-jurij3

OBJAVLJEN JE DRUGI JAVNI RAZPIS V OKVIRU REGIJSKE GARANCIJSKE SHEME ZA PODRAVJE

V okviru RGS je bil 11. 3.  2016 v Uradnem listu RS, št. 19 ter na spletni stran MRA objavljen Drugi javni razpis za kredite z garancijo. Na razpolago je še za 2.263.812,50 EUR garancij. V okviru teh sredstev lahko podjetja pridobijo garancijo za dolgoročne kredite v višini največ 50% od odobrenega kredita in hkrati ugodnejšo obrestno mero za te kredite pri izbranih bankah.

Več o pogojih preberite v prilogi.

docxPredstavitev RGS

Vreme

bannervolitveobcina2014

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih