Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

NADOMESTNE LOKALNE VOLITVE 2019

Občinski svet Občine Sv. Jurij v Slov. goricah je na svoji 6. redni seji, dne 26.09.2019, sprejel Ugotovitveni sklep o prenehanju mandata člana občinskega sveta, Breznik Alena, saj je le-ta podal odstopno izjavo.
 
Na podlagi tega je Občinska volilna komisija razpisala nadomestne lokalne volitve za člana občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah v 1 volilni enoti. 1. volilna enota obsega celotno območje naselij Jurovski Dol in Malna. Nadomestne lokalne volitve bodo v nedeljo, 15. decembra 2019.
 
Vse informacije o lokalnih volitvah so dostopne na spletni strani občine, pod zavihkom Nadomestne lokalne volitve 2019:      

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih