Vabilo

Društvo za razvoj podeželja »LAS Ovtar Slovenskih goric« in Čvekarna ASKARI vabita na predstavitev pobude coworking v petek 17. aprila 2015 ob 18. uri na Trg osvoboditve 3 (Čvekarna ASKARI).

Coworking  (sodelanje, tudi sodelo) je sodoben način dela, ki samozaposlenim in drugim, predvsem iskalcem dela omogoča občasno ali stalno delitev delovnega prostora z drugimi ustvarjalci iz svoje ali sorodnih panog. S tem se zmanjšajo stroške najema prostora, hkrati pa se s spontanim mreženjem z drugimi posamezniki najrazličnejših profilov pridobivajo nove izkušnje, zamisli, ustvarjajo novi projekti  in inovacije.

Ta način sodelovanja bo predstavil g. Borut Jurišič iz Mariborske razvojne agencije (MRA), kjer ta pristop uspešno izvajajo.

Lepo vabljeni vsi zainteresirani, iskalci zaposlitve, nosilci idej in ostali ustvarjalci.

Lokalnevolitve2018