95 LET PAVLINE KUKOVEC IZ ZG. PARTINJA

Pavlina Kukovec iz Zg. Partinja je v četrtek 29.06.2017 praznovala svoj 95. rojstni dan. Ob tem jubileju jo je obiskal župan Peter Škrlec, ji ob častitljivem jubileju čestital in zaželel še veliko zdravih let.

Gospa Pavlina se je rodila v Žitencah, v številčni družini, saj je imela štiri sestre in dva brata, od katerih je skupaj z njo rojstni dan praznovala še edina živeča sestra Ana. V Partinju si je z možem uredila kmetijo, kjer živi še danes skupaj s sinovo družino, hčer je življenjska pot zanesla v Nemčijo. Jesen življenja ji lepšajo štirje vnuki in pet pravnukov. Zadovoljna Pavlina se rada pohvali z dejstvom, da v svojem življenju še ni preživela dneva v bolnišnici, kar zgovorno priča o njenem zdravju.