Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

90. ROJSTNI DAN ANE ROKAVEC

Ana Rokavec, rojena Potrč, iz Malne 3 v Jurovskem Dolu, je 27. julija 2016 dopolnila 90 let. Rojstni dan je praznovala v krogu svoje družine in prijateljev. V zakonu s pokojnim možem Ivanom sta se jima rodila hči Anica in sin Ivan. Sedaj gospe Ani dni krajšajo tudi vnukinji in vnuk. Je tudi ponosna prababica dvema pravnukoma in pravnukinji.
Ob njenem okroglem jubileju jo je obiskal tudi župan Peter Škrlec. Ob izročitvi simboličnega darila in cvetja, ji je zaželel še obilo srečnih in predvsem zdravih let.

DSCN6474DSCN6477DSCN6478

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih