vabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4m

SLAVNOSTNA SEJA OBČINSKEGA SVETA OB 12. OBČINSKEM PRAZNIKU OBČINE

Na dan osrednje slovesnosti ob 12. občinskem prazniku Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, v petek 20.04.2018 je potekala slavnostna seja Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.

V kratkem nagovoru je župan Peter Škrlec poudaril dejstvo, da so občinski svetniki s pravilnimi in korektnimi odločitvami prispevali k izvedenim projektom in posledično razvoju občine. Ker je leto 2018, leto lokalnih volitev se je župan članicam in članom Občinskega sveta še posebej zahvalil za sodelovanje v celotnem štiriletnem obdobju.

Občinski svetniki so ob zaključku slavnostne seje nazdravili ob občinskem prazniku in se skupaj udeležili osrednje občinske proslave.

Lokalnevolitve2018