Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

SLAVNOSTNA SEJA OBČINSKEGA SVETA

Članice in člani Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah so se v petek, 24.04.2015 ob 18. uri zbrali na slavnostni seji Občinskega sveta ob 9. občinskem prazniku Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.

Župan Peter Škrlec je v krajšem nagovoru članicam in članom Občinskega sveta ob 9. občinskem prazniku čestital in se zahvalil za dobro sodelovanje. Dodal je, da moramo biti kljub trenutni krizni situaciji zadovoljni, saj je v kraju viden razvoj, na katerega nas morajo sicer večkrat opozoriti obiskovalci, domačinom se zdi samoumeven. Župan je menil, da  razvoju kraja vsekakor prispeva tudi v današnjem dopoldnevu odprta bencinska črpalka v Jurovskem Dolu.

Članice in člani občinskega sveta so se po zdravici skupaj odpravili na osrednjo občinsko proslavo.

DSCN4782DSCN4784DSCN4785DSCN4789

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih