vabilo SvJurij Page 1vabilo SvJurij Page 2vabilo SvJurij Page 3vabilo SvJurij Page 4vabilo SvJurij Page 5vabilo SvJurij Page 6

OB OBČINSKEM PRAZNIKU JE POTEKALA SLAVNOSTNA SEJA OBČINSKEGA SVETA

V petek, 22.04.2016 je v sklopu občinskega praznovanja bila opravljena tudi slavnostna seje Občinskega sveta.  Župan Peter Škrlec se je članicam in članom Občinskega sveta zahvalil za sodelovanje in podporo pri izvajanju raznih projektov. Občinski svet je seznanil s prejeto odločbo Fundacije za šport, na podlagi katere bo v letošnjem letu sofinancirana izvedba projekta Ureditev športnega igrišča pri osnovni šoli.

V nadaljevanju je županom članom Občinskega sveta čestital ob 10. občinskem prazniku in jih po zdravici povabil, da se skupaj udeležijo osrednje proslave ob okrogli obletnici delovanja občine.

DSCN6292DSCN6294DSCN6297DSCN6299

Lokalnevolitve2018