vabilo SvJurij Page 1vabilo SvJurij Page 2vabilo SvJurij Page 3vabilo SvJurij Page 4vabilo SvJurij Page 5vabilo SvJurij Page 6

NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

VABILO NA "ŠPORT ŠPAS"

Spoštovani učenci, starši, stari starši, prijatelji, sosedje in znanci!

Spet se veselimo ŠPORT ŠPAS dneva, DNEVA DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ,

v občini Sv. Jurij v Slovenskih goricah.

Vljudno vas vabimo na druženje in gibanje vseh generacij, ki bo

v petek, 20. maja 2016, ob 15.00 na igrišču športnega parka.

Slogan:

»ZDRAVI ODNOSI - ZDRAVA PREHRANA - ZDRAVO OKOLJE«

Poleg druženja bomo s pomočjo domačih društev in organizacij izvedli pestro izbiro dejavnosti, se razgibali, izvedli orientacijske  pohode, se sprehodili po naši lepi pokrajini, poklepetali … Poti bodo primerne za vse udeležence, tako za najmlajše kot najstarejše.

Podelili bomo priznanja in nagrade najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu in najštevilčnejši družini. Naše veselo druženje, ki ga bomo z vašo pomočjo izpeljali  v vsakem vremenu, se bo predvidoma zaključilo ob 18.30.

Za učence in ostale prisotne bo malica organizirana.

Upamo, da se boste srečanja udeležili v čim večjem številu, saj boste s tem dokazali, da še vedno velja pregovor:

»SKUPAJ ZNAMO IN ZMOREMO!«

Zbiramo se med 14.30 in 15.00. S seboj prinesite barvni jogurtov zamašek in veliko dobre volje.

Koordinatorica prireditve: Cvetka Škrlec

neimenovano