OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.

Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).

Vse občane in občanke tudi prosimo, da še naprej upoštevajo vse preventivne ukrepe h katerim pozivata vlada in NIJZ, saj bomo le tako omejili širjenje okužbe s koronavirusom.

LITERARNO-GLASBENI VEČER DEKLICA MOJEGA SPOMINA

V soboto, 26. septembra 2015 ob 19. uri

se bo v kulturnem domu v Jurovskem Dolu odvijal

literarno-glasbeni večer, posvečen Niki Jankovič,

z naslovom Deklica mojega spomina.

Ob glasbeni spremljavi bo predstavljena Nikina pesniška zbirka, ki bo izdana ob tej priložnosti.

Vsi prostovoljni prispevki, zbrani s pesniško zbirko, bodo namenjeni Društvu srčnih otrok.

Večer bodo glasbeno popestrili Žan Trobas s harmoniko, Sandra Čepin na klavirju in Blaž Trobas s trobento.

Vljudno vabljeni.

docxVABILO