Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.
 
Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).
 
Vse občane in občanke tudi prosimo, da še naprej upoštevajo vse preventivne ukrepe h katerim pozivata vlada in NIJZ, saj bomo le tako omejili širjenje okužbe s koronavirusom.

20. ŽETEV 2010

Turistično društvo »Dediščina« Jurovski Dol vabi na tradicionalno 20. žetev.

PROGRAM ŽETVE 2010:

Sobota, 31.7.2010 ob 18. uri – ŽETEV PŠENICE
- žanjci, pod vodstvom Naceka in Zefike bomo poželi pšenico in postavili statve;
- pripravili bomo tudi orodje: »drejš mašin«, bint, redose, cepce in ostalo orodje;
- zvečer pa bomo tudi zapeli ob harmoniki in malo »južinali«.

Nedelja, 1.8.2010 ob 15. uri – MLATITEV,
ki bo jo spremljala tudi podelitev priznanj in zabavni program, med drugim tudi mlatitev s cepci.

Sodelujejo tudi kmečke žene s svojimi dobrotami, Jaka Šraufciger s svojim humorjem, srečelov in še kaj… Seveda pa tudi glasba Šank kvinteta, ki nam bo nabrusil pete v idilični okolici naselja Jurovski Dol in Zg. Partinje.

Turistično društvo »Dediščina« Jurovski Dol

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih