NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

KONČNO POROČILO O IZVEDENIH PROGRAMIH IN O PORABI DODELJENIH SREDSTEV NA PODLAGI JAVNEGA RAZPISA ZA SOFINANCIRANJE DEJAVNOSTI NA PODROČJU TURIZMA V LETU 2015

Izvajalci turističnih porgramov in projektov v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2015 v skladu s sklenjeno pogodbo posredujejo do 31.03.2016 končno poročilo o izvedenih programih.

Končno poročilo najdete v prilogi.

docxKončno poročilo

neimenovano