Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

KONČNA POROČILA za prejemnike proračunskih sredstev v letu 2010 na področju KULTURE in TURIZMA

V prilogah so objavljena končna poročila, ki jih izpolnijo in posredujejo občini najkasneje do 31.03.2011, prejemniki proračunskih sredstev Občine Sv. Jurij v Slov. goricah na podlagi Javnega razpisa za sofinanciranje javnih kulturnih programov in projektov v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2010 in Javnega razpisa za sofinanciranje dejavnosti na področju turizma v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2010.

PRENOS:
docKončno poročilo - KULTURA v doc obliki
pdfKončno poročilo - KULTURA v pdf obliki
docKončno poročilo - TURIZEM v doc obliki
pdfKončno poročilo - TURIZEM v pdf obliki

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih