OBVESTILO O KONČANEM NATEČAJNEM POSTOPKU

Obveščamo, da je bil na javnem natečaju za zasedbo prostega položajnega delovnega mesta »direktor občinske uprave« v Občinski upravi Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, ki je bil 01.12.2016 objavljen na spletnih straneh Občine Sv. Jurij v Slov. goricah in na Zavodu RS za zaposlovanje, izbran kandidat.

Neizbrani kandidati imajo pravico do vpogleda v vse podatke, ki jih je izbrani kandidat navedel v svoji prijavi in dokazujejo izpolnjevanje natečajnih pogojev in v gradiva izbirnega postopka. Kandidati lahko zaprosilo za posredovanje informacij o izbirnem postopku pošljejo na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Jurovski Dol, 13.03.2017
Zadeva: 110-11/2016-