Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

PODPIS POGODBE ZA REKONSTRUKCIJO CESTE S PARKIRIŠČI

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je uspešno zaključila postopek javnega razpisa za »Rekonstrukcijo ceste JP 703321 s parkirišči«.

Na objavo javnega naročila preko portala javnih naročil se je prijavilo 10 ponudnikov iz med katerih je najugodnejšo ponudbo po kriteriju »najnižja cena«, poslalo podjetje KOMUNALA SLOVENSKE GORICE d.o.o. Župan, Peter ŠKRLEC, je z zastopnikom podjetja, Marjanom BRAČKOM, podpisal gradbeno pogodbo, ki bo čez poletje izvedlo vsa dela po projektantskem popisu del in strokovnem projektu.    

 

DSCN4976 - KopijaDSCN4978DSCN4983 - KopijaDSCN4984 - Kopija

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih