jurjevidneviprva

Projekt Celovita oskrba severovzhodne Slovenije s pitno vodo - SZ Slovenske gorice

Pred mesecem dni je bila v Lenartu podpisana pogodba z vsemi izvajalci projekta Celovita oskrba severovzhodne Slovenije s pitno vodo - SZ Slovenske gorice, ki ga poleg Republike Slovenije in evropskega kohezijskega sklada, sofinancira 12 občin s področja severozahodnih Slovenskih goric, med njimi tudi Občina Sv. Jurij v Slov. goricah.

Omenjeni projekt bo rešil težave z oskrbo pitne vode v tem delu Slovenije. Od 20. julija dalje je na svetovnem spletu na ogled spletna stran projekta, kjer lahko v vsakem trenutku najdete vse podrobnosti o ciljih, poteku, financiranju in fazah projekta, ki bo pomembno vplival na dvig kvalitete življenja prebivalcev severozahodnih Slovenskih goric. Spletno stran z vsemi omenjenimi vsebinami in kontaktnimi naslovi, najdete na povezavi: www.nasavoda.si.