jurjevi2017

POHOD PO JUROVSKI POTI PRESTAVLJEN!

Zaradi neugodne vremenske napovedi Pohod po Jurovski poti v četrtek, 27.04.2017, ODPADE.

Pohod se bo izvedel v soboto, 29.04.2017. Zberemo se ob 9. uri na trgu v Jurovskem Dolu pri Gostilni Špindler.

Hvala za razumevanje in vljudno vabljeni!

PODPIS POGODBE ZA JAVNO NAROČILO »Ureditev gasterajskih cest II. Faza – nadaljevanje 2017«

V sredo, 26.04.2017, je župan Peter ŠKRLEC podpisal gradbeno pogodbo za »Ureditev gasterajskih cest II. Faza – nadaljevanje 2017«, ki bo dokončana v letošnjem letu.

Na javnem razpisu je kot najugodnejšo ponudbo podalo podjetje Komunala Slovenske gorice d.o.o. iz Lenarta, ki bo z deli na terenu pričelo v mesecu maju. Za omenjeno podjetje je pogodbo podpisal direktor Marjan Bračko.

DSCN7323DSCN7335DSCN7338

NVZCOS