OBČNI ZBOR DRUŠTVA KMEČKIH GOSPODINJ SV. JURIJ V SLOVENSKIH GORICAH 2011

Občni zbor Društva kmečkih gospodinj Sv. Jurij v Slovenskih goricah je potekal v ponedeljek, 7. 2. 2011 v kmečki gostilni Škrlec v Zg. Partinju. Poleg gostov domačih društev in sponzorjev so se občnega zbora udeležili tudi župan občine Sv. Jurij, gospod Peter Škrlec, podžupan Gregor Nudl in predstavnici društva kmečkih žena iz Jakobskega Dola.

Vodenje delovnega predsedstva je prevzel Branko Senekovič, svetovalec iz kmetijske svetovalne službe Lenart. Po prebranih poročilih: izvedenem programu dela za leto 2010, finančnem poročilu in programu dela za leto 2011, so občni zbor s svojim razvedrilnim programom popestrile tudi članice društva same. Predsednica, gostje in članice društva so v svojih govorih in razmišljanjih zaželeli društvu tudi v prihodnje uspešno delo in dobro sodelovanje.