UTRINKI IZ MEDOBČINSKEGA TURNIRJA ZVEZE DRUŠTEV UPOKOJENCEV SLOVENSKIH GORIC V KARTANJU

V organizaciji Društva upokojencev Sv. Jurij v Slov. goricah je v okviru Jurjevih dnevov 2013 v sredo, 24.04.2013 v okrepčevalnici v Zgornjem Partinju potekal medobčinski turnir Zveze društev upokojencev Slovenskih goric, in sicer so se prisotni pomerili v igranju kart.

Prisotne so nagovorili župan Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, Peter Škrlec, predsednik Društva upokojencev Sv. Jurij v Slov. goricah, Jožef Šinko in tajnik Zveze društev upokojencev Slovenskih goric, Ivan Črnčec.

Na dogodku je kartalo osem ekip, ki so bile sestavljene iz članov Zveze društev upokojencev Slovenskih goric. Čeprav so prisotne ekipe zatrjevale, da je pomembno zgolj sodelovanje, so se po koncu kartanja zmage veselili člani Društva upokojencev Lenart v Slovenskih goricah.

{phocagallery view=category|categoryid=18|limitstart=0|limitcount=0}