PROSLAVA OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU

V petek, 7. februarja 2014 ob 18. uri, je bila v kulturnem domu v Jurovskem Dolu, proslava ob slovenskem kulturnem prazniku v organizaciji Kulturnega društva Ivan Cankar.

V kulturnem programu so sodelovali Jurovski oktet, Gabrijela Grabušnik, učenci Osnovne šole Jožeta Hudalesa, z deklamacijami, glasbeno pravljico, ritmično-gimnastično točko ter  otroško - mladinsko folklorno  skupino ter mladinskim pevskim zborom.

Navzoče ljubiteljske kulturne ustvarjalce, goste in obiskovalce, sta  nagovorila predsednik kulturnega društva Miroslav Breznik in župan Občine Sv. Jurij v Slovenskih goricah Peter Škrlec.

Na prireditvi so bila podeljena priznanja kulturnega društva za dolgoletno ustvarjanje na področju ljubiteljske kulturne  dejavnosti  Bogomiru Živku, Branku Zeleniku  in Nežki Lubej.

Po prireditvi je bila v avli Fredija Neuvirta otvoritev samostojne razstave  Jožice Andrejč, članice likovne skupine našega društva.

Miroslav Breznik, predsednik društva

{phocagallery view=category|categoryid=89|limitstart=0|limitcount=0}