ŽUPANOV SPREJEM ODLIČNIH UČENCEV

Kot je v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah že v navadi, je tudi letos župan Peter Škrlec priredil sprejem za učence Osnovne šole Jožeta Hudalesa Jurovski Dol, ki so vse razrede osnovne šole zaključili z odličnim uspehom.

Sprejema so se v četrtek, 23. junija 2016, udeležili vsi štirje odlični učenci generacije 2007-2016: Mineja Draškovič, Anja Krautič, Filip Senekovič in Gregor Sulcer. Župan je učencem čestital za njihov uspeh in jim zaželel srečo in uspehov tudi v prihodnje. Poudaril je, da se ne odlikujejo le kot odlični učenci, ampak so aktivni tudi na glasbenem in mnogih drugih obšolskih dejavnostih.

Župan se je zahvalil tudi staršem, ki so z vzpodbudo in podporo prav tako pripomogli k uspehu svojih otrok. Za odlične dosežke učencev, se je župan Peter Škrlec, zahvalil tudi ravnatelju Stanislavu Senekoviču in razredničarki Majdi Kolarič, saj so prav učitelji tisti, ki podajajo učencem znanje, jim pomagajo, da to znanje sprejmejo v čim večji meri in da razumejo pomembnost izobraževanja in znanja.

V spomin na zaključek osnovnošolskega šolanja so učenci poleg iskrenih čestitk in dobrih želja za nadaljnje življenje iz rok župana prejeli spominsko darilo. Prijetno druženje s pogostitvijo se je nadaljevalo v bližnji gostilni.

IMG 2454IMG 2418IMG 2459IMG 2460IMG 2463IMG 2434IMG 2428IMG 2480IMG 2484IMG 2493IMG 2498IMG 2505IMG 2511

Foto: Maksimiljan Krautič