JAVNA RAZPRAVA O PREDLOGU PRORAČUNA OBČINE SV. JURIJ V SLOV. GORICAH ZA LETO 2017

Občinskemu svetu Občine Sv. Jurij v Slov. goricah je bil na 15. redni seji, dne 24.11.2016 predstavljen predlog proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2017. Člani Občinskega sveta so sprejeli sklep, da se o predlogu proračuna v skladu z 88. čl. Poslovnika Občinskega sveta (Medobčinski uradni vestnik, št. 16/10) opravi javna razprava.

V prilogi tako objavljamo predlog proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto  2017 z namenom javne razprave.

V času javne razprave bo predlog proračuna obravnavan  s strani delovnih teles občinskega sveta.

Javna razprava se zaključi v petek, 09.12.2016, ko se izteče rok za podajo morebitnih predlogov in pripomb k predlogu proračuna za naslednje leto.

pdfPredlog proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2017.pdf