JAVNA RAZPRAVA O STANJU PROMETA V OBČINI

Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah nadaljuje s pripravo Občinske celostne prometne strategije (OCPS), katere namen je izboljšati kakovost bivanja v celotni občini, tako za sedanje kot prihodnje generacije.

Vabimo vas, da se aktivno vključite v

JAVNO RAZPRAVO O STANJU PROMETA V OBČINI

in podate svoje predloge, pripombe in mnenja o obstoječih izzivih v prometu, kot so nevarnosti na cesti, previsoke hitrosti, zastoji, pomanjkanje infrastrukture, neustrezne označbe, dostopnost javnega prevoza ter o priložnostih za izboljšanje prometne varnosti, nadgradnje infrastrukture ter druga opažanja v prometu.

Za podajo mnenj o problematičnih točkah v občini smo pripravili interaktiven zemljevid. Na njem lahko preprosto s klikom označite natančno lokacijo problematične točke v prometu. Problematika je razporejena v več kategorij, izberite najustreznejšo ali pa dopišite dodatna opažanja glede prometa.

Povezava do zemljevida: https://canvis.app/IiUcXn

Vaša mnenja in predlogi so zelo dragoceni in bodo usmerjali potek izdelave OCPS v nadaljevanju.

Zajeta slika